Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fidelis

Është emri yt Fidelis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Fedele, Fidel, Fidelia, Fides, Fiducia
Djem me tinguj të ngjashëm:Fadlika, Fidelius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fadlika, Fidelius
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4630 Fidelis's në Facebook. Pozicioni #10801
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga FidelisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fidelis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fidelis? Voto për emrin tënd