Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fidel

Është emri yt Fidel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fidelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Fidelio, Fadl, Fadil, Fidele, Fodil, Fedele, Fadyl, Fidal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fadila, Fedelia, Fidelia, Fadilah, Fidela, Fedella, Faadhilah, Fadeelah
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18670 Fidel's në Facebook. Pozicioni #3577
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga FidelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fidel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fidel? Voto për emrin tënd