Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fidelia

Është emri yt Fidelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fidelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Fidelio, Fadl, Fadil, Fidele, Fodil, Fidel, Fedele, Fadyl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fadila, Fedelia, Fadilah, Fidela, Fedella, Faadhilah, Fadeelah, Fadhila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2470 Fidelia's në Facebook. Pozicioni #17558
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga FideliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fidelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fidelia? Voto për emrin tënd