Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fedele

Është emri yt Fedele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fidelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Fidelio, Fadl, Fadil, Fidele, Fodil, Fidel, Fadyl, Fidal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fadila, Fedelia, Fidelia, Fadilah, Fedella, Fidela, Faadhilah, Fadeelah
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 Fedele's në Facebook. Pozicioni #107876
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FedelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fedele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fedele? Voto për emrin tënd