Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fadila

Është emri yt Fadila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fadil
Djem me tinguj të ngjashëm:Fidelio, Fadl, Fadil, Fidele, Fodil, Fidel, Fedele, Fadyl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fedelia, Fidelia, Fadilah, Fidela, Fedella, Faadhilah, Fadeelah, Fadhila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Fadi, Dile, Fada
Emrat e vëllezërve:Mustafa, Ismail
Emrat e motrave:Hatidze, Sahide, Nadire
Facebook:

+/- 1910 Fadila's në Facebook. Pozicioni #21263
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga FadilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fadila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fadila? Voto për emrin tënd