Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mustafa

Është emri yt Mustafa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Mostafa, Mustapha, مصطفى
Djem me tinguj të ngjashëm:Mostafa, Mustaf, Mustapha, Macdhuibh, Mustafe, Mustofa, Mujtaba, Mictvah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mai Hoàng Diệp, Mastif, Monika Devi, Mega Devi, Meenakshi Yadav, Mong Diep
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 97 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Fadila, Besjana
Facebook:

+/- 99365 Mustafa's në Facebook. Pozicioni #952
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2001 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MustafaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mustafa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mustafa? Voto për emrin tënd