Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fadl

Është emri yt Fadl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fidelio, Fadil, Fidele, Fodil, Fidel, Fedele, Fadyl, Fidal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fadila, Fedelia, Fidelia, Fadilah, Fidela, Fedella, Faadhilah, Fadeelah
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 750 Fadl's në Facebook. Pozicioni #42253
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga FadlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fadl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fadl? Voto për emrin tënd