Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Miri

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Miri.
Është emri yt Miri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:acaruar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Miriam
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Marie, Marea, Manara, Maura, Moira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Haki, Egzon, Kristi
Emrat e motrave:Jona, Blerina, Rolanda, Ambra, Armela, Daniela
Facebook:

+/- 11810 Miri's në Facebook. Pozicioni #5163
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga Miri


Miri ( 18 vjeç) 2019-10-20
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miri? Voto për emrin tënd