Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meri

Është emri yt Meri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura, Moira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 113 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 100 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edera
Facebook:

+/- 12690 Meri's në Facebook. Pozicioni #4895
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga MeriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meri? Voto për emrin tënd