Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Munir

Është emri yt Munir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Munira, منيرة
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munro, Morrie, Monro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Banush, Bektash
Emrat e motrave:Alida, Redife
Facebook:

+/- 12580 Munir's në Facebook. Pozicioni #4934
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga MunirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Munir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Munir? Voto për emrin tënd