Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mario

Është emri yt Mario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marius
Djem me tinguj të ngjashëm:Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie, Monro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 267 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 158 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 155 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 257 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 254 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Kristi
Emrat e motrave:Liam, Mariana, Anxhela
Facebook:

+/- 359825 Mario's në Facebook. Pozicioni #313
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 arab emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga MarioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mario? Voto për emrin tënd