Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marius.
Është emri yt Marius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Mario, Marios, Marvic, Mas, Mos, Μαριος
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 147 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 104 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 136 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 136 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Izmir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55525 Marius's në Facebook. Pozicioni #1527
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga MariusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marius? Voto për emrin tënd