Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Izmir

Është emri yt Izmir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ismar, Igmar, Ishu Kumar, Ignar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isamar, Isamara, Ismerai, Igmira, Iknoer, Ismari, Izamar, Ixamara
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Daku
Emrat e vëllezërve:Florian, Marius
Emrat e motrave:Anita
Facebook:

+/- 230 Izmir's në Facebook. Pozicioni #99059
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga IzmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Izmir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Izmir? Voto për emrin tënd