Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isamara

Është emri yt Isamara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ismar, Igmar, Ishu Kumar, Ignar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Izmir, Isamar, Igmira, Ismerai, Iknoer, Ismari, Izamar, Ixamara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Isamara's në Facebook. Pozicioni #123669
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga IsamaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isamara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isamara? Voto për emrin tënd