Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florian

Është emri yt Florian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Florentius
Variante:Floriaan, Floriane, Florianne, Florianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Florimon, Floran, Florino, Floorn, Floren, Floriano, Florinio, Flurin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floriana, Florianna, Florina, Florinia, Floriane, Florine, Floriene, Florien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 60 vota
Pseudonime:Lali
Emrat e vëllezërve:Izmir, Kadri, Sadri
Emrat e motrave:Irena, Diellza, Anita, Iliriana, Sabri, Mevlyde, Rea, Valbona
Facebook:

+/- 28590 Florian's në Facebook. Pozicioni #2559
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore Po emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga Florian


Florian ( 18 vjeç) 2017-08-08
është internacional

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florian? Voto për emrin tënd