Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melissa

Është emri yt Melissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lissa, Malissa, Melita, Μελιττα
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk, Melosia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 717 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 443 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 439 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 431 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 657 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 659 vota
Pseudonime:Meli
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1525160 Melissa's në Facebook. Pozicioni #36
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 arab emrat - Emrat me 7 shkronja - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore arab emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë
Komente nga MelissaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melissa? Voto për emrin tënd