Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Malik

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Malik.
Është emri yt Malik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas, Miloje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo, Lik, Tuki
Emrat e vëllezërve:Hamëz, Isuf
Emrat e motrave:Merita, Malika
Facebook:

+/- 80625 Malik's në Facebook. Pozicioni #1120
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore bulgarian emrat boy - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Malik


Malik ( 31 vjeç) 2017-12-10
Kuptimi i emrit Malik?
Sa eshte i perhapur emri Malik?
Malik ( 17 vjeç) 2018-06-05
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malik? Voto për emrin tënd