Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melika

Është emri yt Melika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk, Melosia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Erblin, Mensur, Ledion
Emrat e motrave:Lediona, Ardiana, Rumejsa, Melisa, Sumeja
Facebook:

+/- 3305 Melika's në Facebook. Pozicioni #14099
Kategoritë:Top 100 fa emrat - Popullore fa emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Melika


Melika ( 23 vjeç) 2017-12-06
Ju lutem dua ta di se qfar kuptimi ka emri Melika

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melika? Voto për emrin tënd