Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardiana

Është emri yt Ardiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arton, Artan, Ardian, Artim, Arduino, Arden, Artemio, Artyom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artina, Aartina, Ardena, Artine, Ariadna, Arduana, Ardina, Araadhna
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Diana, Jana, Ana
Emrat e vëllezërve:Besnik, Ilir, Gazmend, Bekim, Bashkim, Kristi, Fatmir
Emrat e motrave:Venera, Melika, Bukurie
Facebook:

+/- 1570 Ardiana's në Facebook. Pozicioni #24590
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Ardiana


Ardiana ( 44 vjeç) 2017-07-13
jo
Ardiana ( 19 vjeç) 2020-05-15
Emri me I mire
Ardiana ( 47 vjeç) 2021-01-04
emer shqiptar

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardiana? Voto për emrin tënd