Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arden

Është emri yt Arden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arton, Artan, Ardian, Artim, Arduino, Artemio, Artyom, Ahreddan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artina, Ardiana, Aartina, Ardena, Artine, Ariadna, Arduana, Ardina
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9110 Arden's në Facebook. Pozicioni #6356
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1916
Komente nga ArdenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arden? Voto për emrin tënd