Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kristi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kristi.
Është emri yt Kristi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Krista, Kirsty, Kirsti, Kristy, Kirstie, Kersti, Kersta, Krysta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Kristalin, Kristal, Kristaq, Ggg, Uuu, Gggh
Emrat e vëllezërve:Mario, Vini, Miri, Soni, Ariedo, Ervis
Emrat e motrave:Kristina, Marina, Edera, Rafaela, Jaana, Sindi, Rebeka, Sara, Frida
Facebook:

+/- 159670 Kristi's në Facebook. Pozicioni #630
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Kristi


Kristi ( 14 vjeç) 2018-03-05
jo se esht shum i bukur
Stela ( 17 vjeç) 2019-03-03
Emri vllai time

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristi? Voto për emrin tënd