Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristy

Është emri yt Kristy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Krista, Kirsty, Kirsti, Kirstie, Kersti, Kersta, Krysta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rafaela
Facebook:

+/- 209265 Kristy's në Facebook. Pozicioni #485
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga KristyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristy? Voto për emrin tënd