Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christiaan

Është emri yt Christiaan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christianus
Variante:Carst, Carsten, Chrétien, Chris, Christ, Christan, Christel, Christian, Christianus, Christina, Christinus, Corstiaan, Corstianus, Corstinus, Corstius, Costiaan, Cris, Cristiaan, Cristian, Kars, Karsien, Karst, Karsten, Karstinus, Karstjen, Keresztély, Kers, Kersaan, Kris, Krist, Kristel, Kristiaan, Kristian, Kristn, Kristy
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christan, Creighton, Christion, Cristan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7970 Christiaan's në Facebook. Pozicioni #7063
Kategoritë:emrat aa - Emrat Holandez - Popullore te emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore Tagalogisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ChristiaanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christiaan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christiaan? Voto për emrin tënd