Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christian

Është emri yt Christian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Variante:Cars, Christanne, Christyn, Cristen, Cristyn, Kalikiano, Kristijan, Кристијан
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion, Cristan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 307 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 221 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 218 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 220 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 285 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 283 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 636245 Christian's në Facebook. Pozicioni #158
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Popullore çek emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore francez emrat boy
Komente nga ChristianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christian? Voto për emrin tënd