Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christine

Është emri yt Christine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Variante:Kristena, Kristiana, Kristiane, Kristianna, Krystiana, Krystine
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Cristin, Christeen, Christiana, Chrystina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 294 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 183 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 180 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 181 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 278 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 277 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 956645 Christine's në Facebook. Pozicioni #93
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga ChristinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christine? Voto për emrin tënd