Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristiana

Është emri yt Cristiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana, Chrystina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Ana, Cris, Cristi
Emrat e vëllezërve:Kostandino
Emrat e motrave:Cristina
Facebook:

+/- 5580 Cristiana's në Facebook. Pozicioni #9394
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 9 shkronja - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga CristianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristiana? Voto për emrin tënd