Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cristina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cristina.
Është emri yt Cristina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana, Chrystina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 323 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 250 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 245 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 244 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 307 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 303 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Cristiana
Facebook:

+/- 250255 Cristina's në Facebook. Pozicioni #421
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 rumun emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 Catalonian emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga CristinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristina? Voto për emrin tënd