Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristiano

Është emri yt Cristiano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion, Cristan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11730 Cristiano's në Facebook. Pozicioni #5192
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga CristianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristiano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristiano? Voto për emrin tënd