Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristian

Është emri yt Cristian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion, Cristan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 120 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 72675 Cristian's në Facebook. Pozicioni #1211
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga CristianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristian? Voto për emrin tënd