Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christina

Është emri yt Christina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christiaan
Variante:Chrétienne, Chrisje, Chrissy, Christa, Christiana, Christiane, Christianne, Christie, Christien, Christine, Christy, Chrystel, Crista, Cristel, Cristien, Cristinca, Cristine, Gerstin, Hristina, Karstje, Kerstin, Kerstje, Kirsten, Kirsti, Kirstin, Kirstine, Kirsty, Kis, Korstijna, Krista, Kristi, Kristianne, Kristie, Kristien, Kristin, Kristina, Kristine, Kristl, Krisztina, Krystyna, Stientje, Stijna, Stijnie, Styn, Styntsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christine, Cristin, Christeen, Christiana, Chrystina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 269 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 166 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 165 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 161 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 256 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 255 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 867960 Christina's në Facebook. Pozicioni #106
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga ChristinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christina? Voto për emrin tënd