Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Christie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Christie.
Është emri yt Christie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Cruzito, Christo, Cristo, Christ, Cristi, Christy, Carst, Chresta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cruzita, Crista, Cricket, Criseyde, Christa, Cristy, Christi, Cristie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 114675 Christie's në Facebook. Pozicioni #855
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga ChristiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christie? Voto për emrin tënd