Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christa

Është emri yt Christa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Variante:Tristina
Djem me tinguj të ngjashëm:Cruzito, Christo, Cristo, Christ, Cristi, Christy, Christie, Carst
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cruzita, Crista, Cricket, Criseyde, Christi, Cristy, Cristie, Crocetta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 71075 Christa's në Facebook. Pozicioni #1235
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga ChristaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christa? Voto për emrin tënd