Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kirsti

Është emri yt Kirsti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Krista, Kirsty, Kristy, Kirstie, Kersti, Kersta, Krysta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Klajdi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6120 Kirsti's në Facebook. Pozicioni #8715
Kategoritë:Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Kirsti


Kirsti ( 13 vjeç) 2016-09-28
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kirsti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kirsti? Voto për emrin tënd