Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kirsty

Është emri yt Kirsty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Krista, Kirsti, Kristy, Kirstie, Kersti, Kersta, Krysta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125645 Kirsty's në Facebook. Pozicioni #782
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga KirstyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kirsty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kirsty? Voto për emrin tënd