Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Khursheed

Është emri yt Khursheed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:khurshid
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Karste
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Krista, Kirsty, Kirsti, Kristy, Kirstie, Kersti, Kersta
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1815 Khursheed's në Facebook. Pozicioni #22060
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga KhursheedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Khursheed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Khursheed? Voto për emrin tënd