Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristo

Është emri yt Kristo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kristophoros
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed, Karste
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Krista, Kirsty, Kirsti, Kristy, Kirstie, Kersti, Kersta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kristina, Jetmira
Facebook:

+/- 1800 Kristo's në Facebook. Pozicioni #22191
Kategoritë:Emrat greke - Popullore fund emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga KristoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristo? Voto për emrin tënd