Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Krista

Është emri yt Krista? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Kirsty, Kirsti, Kristy, Kirstie, Kersti, Kersta, Krysta
Vlerësimi:
4/5
yje 160 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 104 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 149 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kristina, Klevisa
Facebook:

+/- 163800 Krista's në Facebook. Pozicioni #612
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 fund emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore fund emrat vajzë - Popullore letonisht emrat boy - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga KristaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Krista? Voto për emrin tënd


Është emri yt Krista? Voto për emrin tënd