Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kersti

Është emri yt Kersti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Krist, Khorshed, Kristo, Kirkwood, Karst, Khristo, Kursat, Khursheed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristi, Krista, Kirsty, Kirsti, Kristy, Kirstie, Kersta, Krysta
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1385 Kersti's në Facebook. Pozicioni #26967
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga KerstiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kersti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kersti? Voto për emrin tënd