Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kristin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kristin.
Është emri yt Kristin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina, Kerstin
Vlerësimi:
4/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 93 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 93 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 126 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 332100 Kristin's në Facebook. Pozicioni #337
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 etiopian emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1975 - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga KristinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristin? Voto për emrin tënd