Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kerstin

Është emri yt Kerstin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina
Vlerësimi:
4/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17120 Kerstin's në Facebook. Pozicioni #3848
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga KerstinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kerstin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kerstin? Voto për emrin tënd