Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristiane

Është emri yt Kristiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christine
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kirsten, Khristina, Krisztina, Kerstin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 690 Kristiane's në Facebook. Pozicioni #44804
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KristianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristiane? Voto për emrin tënd