Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kirsten

Është emri yt Kirsten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Khristina, Krisztina, Kerstin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 321 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 132 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 132 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 288 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 285 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 119135 Kirsten's në Facebook. Pozicioni #819
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 holandez emrat - Popular skandinave Emrat - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga KirstenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kirsten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kirsten? Voto për emrin tënd