Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Christiane

Është emri yt Christiane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Djem me tinguj të ngjashëm:Christian, Cristian, Cristiano, Criston, Christiaan, Christan, Creighton, Christion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristina, Cristiana, Cristine, Christina, Christine, Cristin, Christeen, Christiana
Vlerësimi:
4/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15275 Christiane's në Facebook. Pozicioni #4212
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga ChristianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Christiane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Christiane? Voto për emrin tënd