Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kristena

Është emri yt Kristena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christine
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristina, Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1495 Kristena's në Facebook. Pozicioni #25490
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga KristenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristena? Voto për emrin tënd