Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cris

Është emri yt Cris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Chris, Cyrus, Cruz, Craig, Cross, Creag, Charraigaich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Caris, Corisa, Charissa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 87220 Cris's në Facebook. Pozicioni #1045
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga CrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cris? Voto për emrin tënd