Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cruz

Është emri yt Cruz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Chris, Cyrus, Craig, Cross, Creag, Charraigaich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Caris, Corisa, Charissa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16430 Cruz's në Facebook. Pozicioni #3988
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat Portugalisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1942
Komente nga CruzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cruz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cruz? Voto për emrin tënd