Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Craig

Është emri yt Craig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Chris, Cyrus, Cruz, Cross, Creag, Charraigaich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Caris, Corisa, Charissa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 764005 Craig's në Facebook. Pozicioni #124
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga CraigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Craig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Craig? Voto për emrin tënd