Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chris

Është emri yt Chris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirocco, Cris, Cyrus, Craig, Cruz, Cross, Creag, Charraigaich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerise, Caris, Corisa, Charissa, Crissy, Chruse, Crissa, Chrisje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 164 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 154 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4099395 Chris's në Facebook. Pozicioni #4
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga ChrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chris? Voto për emrin tënd