Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kris

Është emri yt Kris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Christiaan
Djem me tinguj të ngjashëm:Kerk, Kraig, Kirk, Kyros, Kurush, Kars, Krejci, Kyriakos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keres, Krizia, Kairos, Kirsi, Karessa, Kiros, Kerija, Karissa
Vlerësimi:
4/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 311540 Kris's në Facebook. Pozicioni #362
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga KrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kris? Voto për emrin tënd