Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kerija

Është emri yt Kerija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kerk, Kris, Kraig, Kirk, Kurush, Kyros, Kars, Krejci
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keres, Krizia, Kairos, Kirsi, Karessa, Kiros, Karissa, Karis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Kerija's në Facebook. Pozicioni #608067
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga KerijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kerija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kerija? Voto për emrin tënd